İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

KALYON EMLAK GAYRİMENKUL SARUHANLAR  ( A.Ş )                                                       


OFİSİ 2013 YILINDA TRABZON OF İLÇESİ KALYON MEVKİYİ KURULMUŞ OLUP 2016 YILLARINDA ŞİRKET BÜNYESİNDE TRABZON ORTAHİSAR YALINCAK İLÇESİNDE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI OLARAK HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR .

-   kurulduğu günden bu yana sunduğu bu kaliteli , güvenilir hizmeti ve memnuniyetidir '' diyen kalyon emlak her tarz ve zevk hitap eden konut seçenekleriyle kiralama ve satış aşamasına kadar işine hakimdir .

° KALYON EMLAK ofisi işine gösterdiği ciddiyeti , hizmetindeki güler yüzle bütünleştirerek hedef kitlesinin takdirini kazanmıştır .

° KALYON EMLAK  ticaret ve iş ahlakına uygun bir yaklaşım içerisinde çalışmalarını en hızlı şekilde sürdürmektedir .

çağın gelişmelerini yakından takip ederek , sektörün lideri olmuştur .

° KALYO EMLAK  her türden değişim ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir .

yalnız ofisiyle değil yüzlerce satılık _ kiralık _ portföyünün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak , gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır .

° KALYON EMLAK hizmet kalitesini emlak ile ilgili her türlü talepte seri güvenilir her iki tarafında yararına ( alıcı - satıcı / kiracı kiraya veren ) nesnel çözümler üretmek için yardımcınızdır .

Her geçen gün giderek genişleyen emlak portföyümüz ve uzman kadromuz ile emlak alım satım süreciniz de ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya gayret ediyoruz .

Yıllar içerisinde bir çok kişi ve firmanın kazançlı yatırımına aracılık ettik. Arsa ve daire satışlarınızda veya kiralamalarınızda en uygun ve akılcı metotlarla hareket eden emlak ofisimiz her daim müşterilerinin kazançlı ve güvenli alım/satım/kiralama yapmasını sağlamıştır. Yaptığımız işin her daim arkasındayız

Emlak satarken de yanınızdayız, alırken de!

Tüm bu süreci şeffaf ve titizlikle sürdürüyoruz .

Gönül rahatlığıyla size şunu söyleyebiliriz ki!

Bize bu konuda güvenebilirsiniz!Kurumsal
05327153142

kalyonemlakgayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir